Stanley cup - play off

Finálová série NHL je vyrovnaná! Ačkoliv větším favoritem bylo od začátku Chicago, Philadelphia, která do play off postoupila na opravdu poslední možnost chvíli, urvala doma dvě vítězství a dramatizuje tak vývoj play off letošního ročníku NHL.

Do letošního finále se dostali týmy, které Stanleyův pohár už dlouho nevyhrály. V případě Philadelphie to bylo naposledy v roce 1975 a v případě Chicaga to bylo naposledy dokonce v roce 1961!

Týmy jsou v domácím prostředí zatím 100% úšpení. Blackhawks doma vyhráli 6:5 a 2:1 a Flyers ve své aréně vyhráli 4:3 po prodloužení a 5:3. Bude třetí domácí zápas Chicaga opět zužitkován nebo letci z Philadelphie Blackhawks zaskočí?

Náš tip zní: více než 5,5 gólů a vítězství Chicaga. Ovšem jestli jim na to bude stačit 60 minut, tím si už tak jisti nejsme...